fotografie, fotografowie, fotografowanie

Wystawa w Turkawce przy kawce ;)

Na Nowy Rok motywująca wystawa w Turkawce – prace z serii Never Stop Exploring do obejrzenia przy pysznej, pobudzającej kawce :)

Adres: pl. Jana Pawła II 2, Wrocław, Poland

Zobacz Turkawkę.

galeria Turkawka

Nowa seria fotografii – Never Stop Exploring

Ginger-art.pl zaprasza na odsłonę nowej serii fotografii Never stop Eksploring – fotografia podróżnicza z różnych zakątków z zachęcającym hasłem, w sam raz nadchodzący powoli Nowy Rok :D

Zobacz Never Stop Exploring.

Ginger-art fotografia

Nowa praca fotograficzna – Małe, dzikie i piękne

Na Ginger-art.pl opublikowaliśmy nasz nowy temat fotograficzny. Małe, delikatne roślinki uchwycone przez makro w pięknym fioletowawym świetle. Zapraszamy do zapoznania się z pracami :)

Zobacz: fotografia Ginger-art

fotografia artystyczna Ginger-art

A teraz pocztówki w Tajnych Kompletach i TK Nowe Horyzonty

Tajne Komplety to Prawdziwa księgarnia, a nie sklep z książkami. Pierwsza selekcja już zrobiona za Ciebie: w Tajnych Kompletach znajdziesz najlepszą literaturę w dobrej cenie, beletrystykę, sztukę, nauki społeczne, humanistykę a także odlecisz z wyszukaną ścieżką dźwiękową a także porozkoszujesz się  kawę prima sort, herbatą w dzbanku, krzepiącym sokiem, czekoladą, domowymi ciasteczkami. I pozytywną atmosferą :)

Adres: Przejście Garncarskie 2 i ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21, Wrocław, Poland

Zobacz: Tajne Nowe Horyzonty – Księgarnia Filmowa
Zobacz: Tajne

Tajne komplety

Chwile oderwania w Turkawce

Nasze fotografie chmur i nieba znad Bułgarii, Krety i Hiszpanii zagościły na ścianach kawiarenki Turkawka. Gorąco zapraszamy na chwilę oderwania przy niebiańskim napoju i niebiańskich widokach :)

Adres: pl. Jana Pawła II 2, Wrocław, Poland

Zobacz Turkawkę.

galeria Turkawka

Nasze pocztówki w Miejscu

Galeria sztuki i księgarnia w jednym Miejsce – umiejscowione pomiędzy urokliwymi ulicami Wrocławia najbardziej urokliwe i pozytywne miejsce. Tutaj od czerwca w sprzedaży nasze pocztówki, zapraszamy na pyszną herbatkę, ciekawe książki i oczywiście pocztówki!

Adres: ul. Odrzańska 8/1a, Wrocław, Poland

Zobacz Miejsce.

galeria Miejsce

Wystawa naszych trawek w Turkawce

Turkawka – wrocławska kawiarenko-galeria na swojej ścianie wystawia wystawia nasze prace z serii POMIĘDZY MCHEM I PAPROCIĄ :) Zapraszamy na pobudzającą kawę, smakowite kanapki, urocze babeczki i zawieszenie oka na zdjęciach flory wrocławskich parków i Karkowskich lasów :)

Adres: pl. Jana Pawła II 2, Wrocław, Poland

Zobacz Turkawkę.

galeria Turkawka