Inspiracje fotograficzne

if

polecane Blogi

David duChemin

Światowej klasy fotograf, autor świetnych książek, warsztatów i szkoleń. Posiada głębokie poczucie piękna i kreacji fotograficznej. Ciągle goni przygodę. W blogu znajdziesz jego przemyślenia, fotografie i inspiracje. Światowej klasy fotograf, autor świetnych książek, warsztatów i szkoleń. Posiada głębokie poczucie piękna i kreacji fotograficznej. Ciągle goni przygodę. W blogu znajdziesz jego przemyślenia, fotografie i ins

polecane
David duChemin

MAPTIA – a world of stories

Nadzwyczajne historie najbardziej inspirujących fotografów, pisarzy i podróżników na Ziemi. Fascynujące, poruszające, inspirujące. Opis tam swoją przygodę.

polecane
Maptia

The Zen Photographer

Piękne zdjęcia, pomysły, porady i zaskakujące techniki. Swoiste połączenie artysty i technicznej dokładności Jens’a Lennartsson – polecam :)

polecane

Co dziś zjem na śniadanie

Apetycznie, zabawnie, inspirująco – taki własnie jest blog Marty, przepełniony przeapetycznymi fotografiami

polecane
co dziś zjem na śniadanie

99U

Blog o kreatywności i pracy kreatywnej, reklamujący się hasłami: „It’s not about ideas. It’s about making ideas happen.”, „The best way to predict the future is to create it”, „Genius is 1% inspiration and 99% perspiration”

polecane
99U blog kreatywny

hand luggage only

Bardzo pozytywni, otwarci, ciekawi świata i weseli – 2 przyjaciół podróżujących po najrozmaitszych miejscach na świecie. I tych najpopularniejszych i nieznanych. Przedstawiają piękne i unikatowe chwile, lokalne atrakcje i przepyszne jedzenie. Poznaj Yaya i Lloyd :)

polecane
Hand Luggage Only Blog

Współpracuj z nami, Napisz do nas

podziel się inspiracjami. jeśli jesteś fotografem, artystą, znasz kogoś takiego lub wiesz o ciekawym fotograficznym wydarzeniu, daj znać!