Inspiracje fotograficzne

if

polecane Blogi

David duChemin

Światowej klasy fotograf, autor świetnych książek, warsztatów i szkoleń. Posiada głębokie poczucie piękna i kreacji fotograficznej. Ciągle goni przygodę. W blogu znajdziesz jego przemyślenia, fotografie i inspiracje. Światowej klasy fotograf, autor świetnych książek, warsztatów i szkoleń. Posiada głębokie poczucie piękna i kreacji fotograficznej. Ciągle goni przygodę. W blogu znajdziesz jego przemyślenia, fotografie i ins

polecane
David duChemin

MAPTIA – a world of stories

Nadzwyczajne historie najbardziej inspirujących fotografów, pisarzy i podróżników na Ziemi. Fascynujące, poruszające, inspirujące. Opis tam swoją przygodę.

polecane
Maptia

Co dziś zjem na śniadanie

Apetycznie, zabawnie, inspirująco – taki własnie jest blog Marty, przepełniony przeapetycznymi fotografiami

polecane
co dziś zjem na śniadanie

99U

Blog o kreatywności i pracy kreatywnej, reklamujący się hasłami: „It’s not about ideas. It’s about making ideas happen.”, „The best way to predict the future is to create it”, „Genius is 1% inspiration and 99% perspiration”

polecane
99U blog kreatywny

hand luggage only

Bardzo pozytywni, otwarci, ciekawi świata i weseli – 2 przyjaciół podróżujących po najrozmaitszych miejscach na świecie. I tych najpopularniejszych i tych nieznanych. Przedstawiają piękne i unikatowe chwile, lokalne atrakcje i przepyszne jedzenie. Poznaj Yaya i Lloyd :)

polecane
Hand Luggage Only Blog

Thomas Voland

Świetny zasób technicznej wiedzy, masa porad dotyczących sprzętu oraz wykonywania sesji. Od ustawień monitora poprzez opracowanie oświetlenie po najdokładniejsze techniki retuszy. Nie wyczerpana baza wiedzy fotograficznej.

polecane
blog fotograficzny thomas voland

Współpracuj z nami, Napisz do nas

podziel się inspiracjami. jeśli jesteś fotografem, artystą, znasz kogoś takiego lub wiesz o ciekawym fotograficznym wydarzeniu, daj znać!